Menu

Nasza galeria

Zobacz nasze dokonania

 Wakacje dobiegają końca, także projekt pn.: „ Będę mistrzem!” realizowany przez naszą Fundację dobiegł końca. Nasi „mistrzowie” w każdy czwartek miesiąca zmagali się w walce ze swoimi emocjami, dylematami moralnymi oraz umiejętnościami społecznymi. Nie było łatwo, ale się udało..Uczestnicy projektu nauczyli się panować i tym samym korygować agresywne zachowania, nabyli umiejętności w zakresie poprawnego funkcjonowania społecznego oraz osiągnęli wysoki stopień zakresie wnioskowania moralnego. Ponadto nawiązały się nowe przyjaźnie i sympatie…

W nagrodę - nasi mistrzowie wraz ze swoimi najbliższymi osobami wyjechali na wycieczkę. Zwiedzono Muzeum Przyrodnicze w Ciężkowicach, gdzie oficjalnie wręczono dyplomy uczestnikom projektu. Ponadto poznano piękną przyrodę Ciężkowicko – Rożnowskiego Parku Krajobrazowego. Wyprawa zakończyła się pysznym posiłkiem przy grillu!

Fundacja Progres gratuluje uczestnikom projektu mistrzowskich osiągnięć!

Projekt pn.: „ Będę mistrzem” był współfinansowany ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - Małopolska Lokalnie,  realizowany przez Fundację Progres przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tarnowie. W projekcie wzięło udział 8 uczestników w wieku od 13-17 lat; zajęcia miały charakter warsztatowy- psychodramy i odbywały się w każdy  czwartek lipca i sierpnia br.

Kliknij na miniatury aby zobaczyć pełną galerię
Facebook Twitter Google+
×